18 Kasım 2015 Çarşamba

Yaklaşık 22 Yıldır Yayında Olup Arabesk Dışında Tüm Müzik Türlerine Yer Veren Radyo Şirinnar da Ağırlıklı Olarak Halk, Çağdaş Halk, Özgün,Sanat ve Yerel Müzik Yayınlanmaktadır. Gaziantep İl Sınırları İçerisinde , Urfa , Birecik, Kilis  Adıyaman , Besni, Maraş, Pazarcık Gibi Bir Çok Çevre İl ve İlçe de Dinlenebilmektedir.  Yaklaşık 7 Yıldır İnternet Üzerinden Kesintisiz 24 Saat Yayın Yapmaktadır. Ayrıca Her gün Güncellenen  Haber Sitesi Geniş Kitlelerce Takip Edilmektedir.

Gaziantep ve bölgesel haber dalında en güncel ve hızlı haberleri yayınlayan sirinnar.net haber  personelleri, yayın ekibi ve editörleri ile Gaziantep'te haber alanında en güncel konular ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla sizlere hizmet sağlıyor.


 
 

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil